Nov 25, 2019

Kooliaasta avaaktus.

Märkamatult on otsa saanud ilus suvi ja sügisesed vihmahood on märgiks eelolevast sügisest ning kättejõudnud kooliaasta algusest.

Suve jooksul on meie koolipere veidi kasvanud -  2.septembril  asus õppima Mihkli Koolis 18 õpilast, kahele õpilasele oli see päev aga eriline selle poolest, et nemad alustasid oma kooliteed alles päris algusest.  Uus ja põnev oli kõik ka õpetaja Marvele, kes liitus meie kooliperega  alates  sellest õppeaastast.

Kooliaasta avaaktusel  soovis kooli juht Kairi meile kõigile põnevat, arendavat , rõõmsat ning tegusat kooliaastat, saime kuulata –vaadata meeleolukat kontserti  vanemate õpilaste esituses, millele järgnes klassijuhataja tund.

Oli ilus päikeseline  hommikupoolik  sõprade seltsis, hoiame seda sõprustunnet kooliaasta lõpuni!

Soovin kooliperele, lapsevanematele ja tugiisikutele ilusat kooliaastat ning rohkelt jaksu!

Õpetaja Kairi